Červenec 2017

Kdybych tak mohl změnit svůj život.

26. července 2017 v 15:05 | Free-girl12
Změnit svůj život není pro každého lehké. Asi všichni na sobě vidíme chybu, kterou by jsme rádi změnili.. není to lehké, ale pokud máte důvěru v sebe sama, tak to určitě dokážete. Já bohužel tuto důvěru nemám, a proto asi nedokážu sebe změnit.
Ale změnit svůj život není jenom o změně nás, ale i ostatních lidech nebo věcech. Můžete chtít změnit kamarády, rodiče.. nebo taky změnu bydliště .. vlastně když chcete můžete změnit cokoliv .. né vždy se to povede, ale musíme v sebe veřit a změnu dokončit! Nesmíme za první překážkou přestat ve změnu důvěrovat!!
Věrte si a zvládnětě překážky ve svém životě.. bude jich mnoho a budou tady vždycky. Nezapomínejte, že za vámi vždy někdo stojí a rád vám pomůže.
Mějte se! :)
Free-girl12

Prázdninové brigády

12. července 2017 v 18:55 | Free-girl12
Nazdárek lidi,
všichni lidi školou povinní již mají prázdniny.. já jsem mezi nimi také. Ale jelikož jsem už konečně dovrcholila 15 let, tak jsem se rozhodla jít si taky něco přivydělat. Pracuji společně s mojí kamarádkou v jednom supermarketu tady u nás ve městě .. říkala jsem si jak to bude super, ale jako.. nic moc.. vím o sobě, že jsem hrozně líná, ale takovouhle práci bych nepřála ani svýmu největšímu nepříteli.. je mi úpřímně líto těch, který tam musí vstávat každý den a nemají to stejně jako my.. dokonce měsíce.. fakt upřímná soustrast! vždycky jsem proklínala prodavačky.. jak jsou protivné a tak.. ale teď? Lituju je a chápu.. nikdy nemůžume všechno vědět dokud to nezkusíme na vlastní kůži.. já zkusila a je mi těch paní líto!
Co vy a vaše brigády? Taky už máte dost? Pochlubte se do komentářů! Ráda si je přečtu :)
Mějte se!
Free-girl12