Březen 2017

Přijímačky?

22. března 2017 v 20:26 | Free-girl12
Nazdárek lidi,
těm co letos bude nebo bylo 15 chápou moje trápení. Přijímačky. Mám z nich hrozný strach. Bojím se, že to pokázím a nikam se nedostanu. Po každý co ráno vstanu mám stejnou otázku : ,,už se to blíží?" Přála bych si, aby tohle byl jen sen,a le to se mi asi nesplní. Stejně jako každej bych se nejraději vrátila do školky nebo alespoň do první třídy.
Jsem celkem ráda, že alespoň nemám všeobecný přijímačky.. jinak by mi už doopravdy kleplo. Už jsem vám říkala kam chci jít.. ale pro ty co to nečetli: Jdu na zdrávku.. pokračovat máminých stopách, ale radši bych na pajdu.. jako učitelka do školky, ale nezvládla bych talentové zkoušky.. ale co se dá dělat .. život jde dál.. ale abych byla upřímná trochu mě to mrzí.. moc by śe mi tahle práce líbila, ale s tím nic nenadělám no ..
Jak jste na tom vy s přijímačkama? Taky z nich máte noční můry? Nebo je berete na pána :D
Hezký den :)
Free-girl12

Velký den?

2. března 2017 v 16:12 | Free-girl12
Nazdárek lidi,
už jsem vám psala o tom, že v pátek moderuji to maškarní ;) A pátek je zítra .. celkem se strachuju jelikož ty lidi, se kterými to dělám jsou kápanek.. troubové .. tedy jen někteří z nich ;) Dalo by se říct, že všechno dělám já s dvěma lidmi z 8 .. což je celkem blbý, ale nic s tím neudělám :/
Kostým se pojala tak 50 na 50.. jelikož jsem líná vymyslet něco normálního a jako vždy musím vymyslet tu největší hovadinu, tak jdu takhle: na obličej si namaluju kočičí vousky a vezmu si mickeyho uši .. jsem zvědavá jak to bude vypadat komplet ;) :D určitě budu za největšího dementa, ale přesně o to mi jde .. udělat ze sebe debila :D Celá já ..
Na zítřek se těším tak napůl .. jelikož to vůbec nestíháme, tak jsem na to celkem zvědavá :D. No uvidíme.. držte palce :D..
Taky jako vždy uslyším jak jste na tom vy.. tak se mi pěkně vyzpovídejte v komentářích ;) :D
Mějte se
Free-girl12

Před usnutím

1. března 2017 v 12:00 | Free-girl12
Nazdárek lidi.
rozhodla jsem se udělat článek k témetu týdne, který zní: ,,před usnutím".
Já před usnutím? Hrůza nevíte jak si lehnout.. bolí vás ležet na boku .. nemůžete si lehnout sem nebo tam. Ale víte co je na tom nejlepší? Když máte fantazii přemýšlíte nad všemi možnými věcmi.. jo někdy přemýšlíte nad blbostmi.. ale ruku na srdce.. není krásný se ponořit do svých myšlenek a s úsměvem nad tima radostnýma blbůstkama usínat? Je to nádherný pocit..
Myslím, že v dnešním životě je hezké mít fantazii. Zajímalo by mě jak jsou na tom malý děti.. myslíte, že si před usnutím představují jednorožce? Nebo nad jinými nadpřirozenými bytostmi :)
Prostě ta doba před usnutím může být jak krásná tak i zlá .. každý to máme jinak a moc ráda v kometářích podívám na vaše ,, před usnutím"
Mějte se
Free-girl12