Únor 2017

Čas maškarních plesů?

28. února 2017 v 20:18 | Free-girl12
Nazdárek lidi,
už jsem vám říkala, že je mi 14 let. Tím pádem jsem v 9. třídě což znamená, že letos s mojí třídou pořádáme maškarní ples pro děti, které jsou na prvním stupni. Z tříd A i B bylo dohromady vybráno 6 lidí. A jeden z těch lidí jsem i já. Mám z toho obrovskou radost jelikož mám moc ráda děti a dělat pro ně maškarní mě hodně baví.
Jelikož naše třídní učitelky mají sklerózu ,a o tomto dnu nám samozřejmě zapomněly říct, tak všechno děláme na poslední chvíli. Ani nevíte jak je to stresující. Maškarní je teď v pátek 3.března .. my o tom víme od včerejška (pondělí). Popravdě to vůbec nestíháme .. sehnat balónky, masky, barvy na obličej a připravovat tělocvičnu na ten ,, slavnostní den" není zrovna nejlepší .. ale i přesto mě to hrozně baví. Jak jste na tom vy v tomhle přaštěným období? Piště do komentářů :D ( to přastěný nemyslím špatně jen prostě nevíte kam dřív a je to celý pomotaný)
Mějte se
Free-girl12

Nový život?

12. února 2017 v 1:09 | Free-girl12
Abych se přiznala tohle je poprvé co píšu vlastní blog. Nikdy jsem to nedělala. Takže pokud to bude hrozný nedivte se.
Asi bych měla o sobě něco říct.
Takže je mi 14 let. V červenci 15 takže samí párty až do rána a tak. Ne to si dělám srandu :D. Chodím do 9. třídy. Ohledně učení bych se moc nevyjadřovala. Hodně ráda čtu. Ráda hraju volejbal. Ale asi nejvetší koníček je vaření. Nejsem v tom moc dobrá, ale moje babičky byly skvělí kuchařky, takže chci být v tom po nich.
Jak jsem už říkala jsem v 9. třídě. Rozhodla jsem se jít v maminých stopách a přihlásit se na Zdrávku. Na obory Sociální péče a Zdravotní asistent.
Rodiče už se 2 roky rozvadí. Tátovo přítelkyně je.. příšerná. Takže ano, nemám to zrovna nejlehčí, ale o tom se nebudu nějak moc zmiňovat, ale popravdě mám někdy v plánu napsat blog o tom jaký to je a jak se to snažit přežít a tak.
Tak.. máme za sebou tu nehorázně trapnou seznamovací část.
Zase někdy.
Free-girl12